Hakkımızda

Turkuaz Boya, 2015 yılında Antalya Isparta ve Burdur illerinde toptan boya ticareti yapmak üzere kuruldu. İlk yılında Türkiye’nin köklü boya markası Çbs Boya ile hizmet vermekle beraber,  ikinci yılında ülkemizde 60 yıldır faaliyet gösteren Alman menşeli Meges Boya’yı bünyesine dahil etti ve hizmet alanını genişletti. 
Firmamızın amacı


Bayilerimizin yaptığı ticaretten keyif alması için, en kazançlı, en çözümleyici ürünleri sunmak ve bu ürünleri en kolay ulaşılabilir şekilde, en anlaşılır uygulama bilgileriyle paylaşmak.
Değerlerimiz
Dürüstlük ve Şeffaflık


Bağlılık-Vefa


Güvenilirlik


Mütevazilik


Yenilikçilik


Çevre Duyarlılığı


İnsan SağlığıTurkuaz  Boya çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine ve çevresine karşı olan sorumluluklarının farkındadır. Bu farkındalık doğrultusunda kabul görmüş ahlaki değerler ile sosyal sorumluluk stratejisini benimsemektedir. Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de inşallah devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza müşterilerimize ve tedarikçilerimize teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyorum. 


Saygılarımızla 

Turkuaz Boya